Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Transport mebli

Meble Sleep&Fun wykonywane są na indywidualne zamówienie. 

Klient może skorzystać z opcji: 

  • wysyłka kurierem (dotyczy półek, szafek nocnych,skrzyni i innych mebli przy których jest opis "wysyłka na palecie 220zł")
  • transport firmowy Sleep&Fun
  • odbiór osobisty
  • zamówienie dowolnej firmy transportowej przez klienta

Meble Sleep&Fun z uwagi na ręczne wykonanie oraz solidną konstrukcję wysyłane są w całości.  Dbając o jakość dostarczanych produktów, meble o dużych gabarytach nie są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich.

Koszt transportu jest wyceniany indywidualnie biorąc pod uwagę: rodzaj wybranego transportu, lokalizację dostawy oraz wielkość ładunku. Podczas składania zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego, w przypadku braku opcji „kurier” system pokazuje koszty dostawy o wartości 0 złotych, do której należy doliczyć koszt wycenionego transportu. Po zapoznaniu się z wyceną transportu należy dokonać dopłaty ustalonej kwoty.

Przy każdym produkcie znajduję się informacja odnośnie wymiarów, która ułatwi sprawdzenie czy dany produkt zmieści się w planowanym miejscu i czy istnieją możliwości jego wniesienia. Nasze meble wykonywane są ręcznie, dlatego też ich wymiary mogą nieznacznie różnić się od wymiarów podanych na stronie.

W trosce o dobro Klienta prosimy o sprawdzenie stanu dostarczonego mebla podczas dostawy. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać protokół szkód w obecności kierowcy. Protokół jest podstawą reklamacji.

Transport firmowy

W tym przypadku dostawa zamówienia realizowana jest samochodem Sleep&Fun i wyceniana w oparciu o stawkę za kilometr liczoną w obie strony i wynoszącą obecnie ok. 1,20 zł/ 1 km netto (mały transport), ok. 1,50 zł/ 1 km netto (duży transport). W cenie transportu firmowego, pracownik-kierowca może z pomocą Klienta rozładować i wnieść mebel do mieszkania. Na życzenie Klienta zamówienie może być przywiezione również przez dwóch pracowników, którzy zajmą się także rozładunkiem oraz wniesieniem mebli do wskazanego pomieszczenia. W tym przypadku koszt zostanie powiększony o wynagrodzenie drugiego pracownika.

Wniesienie mebli do mieszkania odbywa się na odpowiedzialność Klienta.

 

Odbiór osobisty

Meble wydawane są w siedzibie firmy przy ul. Kołobrzeskiej 16 w Ostrołęce po uprzednim umówieniu dnia i godziny odbioru. 

Transport zagraniczny możliwy jest w oparciu o indywidualną wycenę.

DANE TELEADRESOWE

Sleep & Fun
07-401 Ostrołęka
ul. Kołobrzeska 16

e-mail: kontakt@sleepandfun.pl

tel. 509 640 182

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
czynne pon. - pt. 9:00 - 17:00 509 640 182